Philips

Werk en toekomst

Philips Duurzaam Inzetbaar

Philips: Werk en toekomst

Als medewerkers ouder worden, is het goed om hen na te laten denken over de toekomst. Met de KoersKaart Werk en Toekomst (Work and the future) zijn inmiddels meer dan 1000 (vaak wildvreemde) collega’s met elkaar in gesprek gegaan over hun toekomst.

2

# Tools ontwikkeld

18

# Co-creators betrokken

1200

# Spelers in actie

Ik was meteen enthousiast. We wilden het goede gesprek tussen collega’s ondersteunen, zodat duurzame inzetbaarheid openlijk besproken wordt. Na de concept-versie op kleine groepen te hebben getest, trokken we de stoute schoenen aan om deze ‘large scale intervention’ toe te passen. En dat is gelukt! De bevlogenheid van de deelnemers was heel bijzonder om te mogen ervaren!

Yvonne van den Berg
HR Program Manager – Philips

De Koers van Philips

Het Startpunt | Huidige situatie

Als medewerkers ouder worden, is het goed om hen na te laten denken over de toekomst. Met de KoersKaart Werk en Toekomst (Work and the future) zijn inmiddels meer dan 1000 (vaak wildvreemde) collega’s met elkaar in gesprek gegaan over hun toekomst.

De Input | Middelen

KoersKaart op maat gemaakt, in het Nederlands en Engels

De Heenreis | Verkennen

Co-creatie 1: Scope bepalen
Co-creatie 2: Instrument vormgeven

De Check-in | Mensen

Met een co-creatieteam van wetenschappers en Philips collega’s is de KoersKaart vormgegeven.

Het Keerpunt | Ontdekken

Inmiddels zijn meer dan 1000 Philips collega’s met elkaar in gesprek gegaan, max-mix, over hun werk en toekomst. In grote events en in kleine teams.

De Output | Opbrengst

De spelers hebben allemaal hun eigen vervolgstap genoteerd op een paspoort.

De Vervolgreis | Pionieren

Vele Philips medewerkers hebben inmiddels vervolgstappen gezet in hun loopbaan, met de KoersKaart als startpunt.

De Check-out | Beweging

De spelers zijn zich bewust geworden van hun kwaliteiten en welke rol ze in de toekomst willen oppakken.

Het Eindpunt | Gedroomde situatie

Een duurzaam inzetbaar Philips, waar medewerkers met plezier kunnen werken.

Meer weten?

Over deze case van Philips of wat wij doen in de sector Industrie? 

Bel 010-261 3 361, mail info@dekoers.nl of vul onderstaand formulier in.